استریل کردن وسایل در فروشگاه اینترنتی اسکایل + جایزه

استریل کردن وسایل قبل از ارسال در فروشگاه اسکایل

سلام همان طور که میدانید در ماه های اخیر بعد از همه گیر شدن  ویروس کورنا در سرتاسر جهان باعث ترس در دل همه عزیزان شده از این رو فروشگاه اینترنتی اسکایل زیر برند فروشگاه آلفا الکترونیک با نام تجاری اسکایل ایجاد شد تا راستای سرعت بخشیدن و راحت تر شدن کار شما مشتریان عزیز ،  و برداشت مشکلات پیش رو شما  عزیزان اقدام نماید .

از این رو تمام محصولات ارسالی برای شما عزیزان  بصورت استریل شده و همراه با پد الکلی در اختیارشما قرار میگیرد . برای کاهش خدمات حضوری شما میتوانید قبل از سفارش مرسوله درخواست فیلم از محصول مورد نظر خود داشته باشید و در صورت درخواست مشاوره با پشتبانی فروش تماس حاصل فرمایید.

ارسال کالا ها در شهر های فعلی  استان گیلان ( رشت ، آستانه ، لاهیجان ، سیاهکل ، لنگرود ، شلمان ) پرداخت در محل بوده و به زودی شهر های دیگر نیز به این لیست اضافه میگردد. کماکان برای تماس فیزیکی می توانید سفارش های خود را به صورت پرداخت آنلاین یا کارت به کارت آنجام دهید .

برای خرید حضوری شما می توایند با هماهنگی قبلی تشریف بیاورید .

پشنهاد شما برای استریل کردن محصولات قبل از ارسال چیست .  شما می توانید نظرات خود را برای ما راسال کنید و به قید قرعه به یک کد تخفیف 5% در سفارش محصول دریافت کنید .

بازدیدها: 125

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *